Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/bin/flite) is not within the allowed path(s): (/var/www/iapmHaLS:/usr/lib/php:/tmp) in /var/www/iapmHaLS/answer.iapm.edu.ua/mods/spamhurdles/defaults.php on line 40

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/bin/flite) is not within the allowed path(s): (/var/www/iapmHaLS:/usr/lib/php:/tmp) in /var/www/iapmHaLS/answer.iapm.edu.ua/mods/spamhurdles/defaults.php on line 40

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/bin/flite) is not within the allowed path(s): (/var/www/iapmHaLS:/usr/lib/php:/tmp) in /var/www/iapmHaLS/answer.iapm.edu.ua/mods/spamhurdles/defaults.php on line 40

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/flite/bin/flite) is not within the allowed path(s): (/var/www/iapmHaLS:/usr/lib/php:/tmp) in /var/www/iapmHaLS/answer.iapm.edu.ua/mods/spamhurdles/defaults.php on line 40

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/opt/flite/bin/flite) is not within the allowed path(s): (/var/www/iapmHaLS:/usr/lib/php:/tmp) in /var/www/iapmHaLS/answer.iapm.edu.ua/mods/spamhurdles/defaults.php on line 40

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/iapmHaLS/answer.iapm.edu.ua/mods/spamhurdles/defaults.php:40) in /var/www/iapmHaLS/answer.iapm.edu.ua/cache/tpl-lightweight-header-3de80a215e0b148e1a8673b8829abcb5.php-stage2 on line 5
Друга вища освіта
Вітання! » Увійти » Створити Новий Профіль

Друга вища освіта

Додано користувачем Галина 
Доброго дня!
Цього року я отримаю диплом бакалавра за спеціальністю - історик.
У Вас на сайті я прочитала, що "Особи, які мають освіту на рівні молодшого спеціаліста або спеціаліста, можуть здобути другий фах (другу вищу освіту) і відкрити для себе нові обрії кар'єри".
Запитання: чи можу я цього року, з дипломом бакалавр історія, вступити до Вас на Другу Вищу освіту на спеціальність - маркетинг?
Якщо так, які умови вступу та оплата?
З повагою,
Галина
Re: Друга вища освіта
May 08, 2008 10:01AM
Доброго дня, Галино!
Ви маєте можливість вступити в магістратуру на базі диплому освітньо- кваліфікаційного рівня "бакалавр" невідповідного напряму на спеціальність "Маркетинг".
Форма навчання - заочна, термін навчання - 3 роки, оплата становить 1065 грн./квартал.
Документи приймаються до 16 червня, початок навчання - 1 липня 2008 року.
Для отримання більш детальної інформації зверніться до приймальної комісії за тел.: 490-95-05, 494-47-47.

З повагою адміністрація.

Редаговано 1 разів. Останній раз редаговано 05/08/2008 10:08AM користувачем Адміністрація.
Дякую за оперативну відповідь.
Я живу у Львові, тому поступати хочу саме тут.

Проблема у тому, що я зверталась у львівське відділення МАУП для консультації, і мені відповіли, що я не можу до Вас вступити з дипломом бакалавра - історик, тому що у вас немає історичного факультету (я чесно кажучи не зовсім розумію, яке це має відношення до маркетингу і реклами). Тобто, маю підозру, що вони самі не дуже добре орієнтуються в питанні.

Звідси випливає запитання - мені знову туди звертатись за детальною інформацією? Чи доцільніше задзвонити в Київ? І чи там мене проконсультують на рахунок Львівського відділення МАУП?
May 12, 2008 10:50AM
Доброго дня, Галино!
Надана Вам інформація, стосовно навчання в магістратурі, стосується Президентського університету (м. Київ).
У Львові, за умови формування філією такої групи, можливе здобуття другої вищої освіти на заочній формі до рівня "спеціаліст", термін навчання - 2 роки 6 міс. Для отримання інформації стосовно формування такої групи необхідно звертатися безпосередньо до Львівської філії МАУП.

З повагою адміністрація.
Доброго дня!
Я звернулась до львівської філії МАУП, і знову ж таки мені сказали, що після бакалавра ІСТОРІЯ я не можу вступити на другу вищу освіту маркетинг, тому що це надто різні напрямки.
???
May 15, 2008 11:06AM
Доброго дня, Галино!
Ви можете отримати другу вищу освіту у Президентському університеті МАУП (м. Київ).

З повагою адміністрація.

Редаговано 1 разів. Останній раз редаговано 05/15/2008 11:06AM користувачем Адміністрація.
May 17, 2008 08:09PM
Доброго дня!
Маю диплом спеціаліста "облік і аудит" чи зможу я вступити до вас для здобуття другої освіти по спеціальності "правознавство" на заочну форму навчання ?
May 19, 2008 10:37AM
Доброго дня, Іване!
Ви маєте можливість навчатися в Академії на спеціальності "Правознавство" до отримання освітньо- кваліфікаційного рівня "спеціаліст про перепідготовку".
Документи на заочну форму приймаються до 16 червня 2008 року, початок занять - 01 липня 2008 року. Термін навчання - 2 роки 6 міс. Оплата становить 5740 грн./рік.

З повагою адміністрація.
August 07, 2008 05:12PM
Доброго дня!
Цього року я отримала диплом бакалавра за спеціальністю - товарознавство та комерційна логістика
Запитання: чи можу я цього року, з дипломом бакалавра, вступити до Вас на Другу Вищу освіту на спеціальність - банкіська справа?
А також маю досвід роботив банківській структурі.
Якщо так, які умови вступу та оплата?
З повагою,
Катерина
August 08, 2008 10:31AM
Доброго дня, Катерина!
У Вас є можливість навчатися за спеціальністю "Банківська справа" до отримання освітньо- кваліфікаційного рівня "магістр".
Термін навчання на заочній формі - 3 роки, оплата становить 5560 грн./рік. Документи приймаються до 24 вересня 2008 року.
За детальною інформацією зверніться до приймальної комісії за тел.: 490-95-05, 494-47-47.

З повагою адміністрація.
August 08, 2008 03:06PM
а немає можливости навчатись за більш скоринговою програмою???
3 роки - це задовго
August 11, 2008 09:58AM
Доброго дня, Катерина!
Термін отримання другої вищої освіти в МАУП на заочній формі навчання становить 3 роки і не може бути зменшений.

З повагою адміністрація.
August 14, 2008 04:50PM
Доброго дня,
чи є можливість здобути у вашому Вузі другу вищу освіту за спеціальністю "політологія" або\та "країнознавство, міжнародні відносини" при наявності диплома спеціаліста "перекладач, викладач англійської та німецької мови"??? Якщо так - яка тривалість, форма навчання та вартість????
Наперед дякую
Вікторія
August 15, 2008 09:55AM
Доброго дня, Viktoriya!
У Вас є можливість здобути другу вищу освіту за спеціальністю "Політологія". Термін навчання - 3 роки на заочній формі до освітньо- кваліфікаційного рівня "магістр", оплата становить 3600 грн./рік. Документи приймаються до 24 вересня 2008 року, початок занять 06 жовтня 2008 року.
За детальною інформацією зверніться до приймальної комісії за тел.: 490-95-05, 494-47-47.

З повагою адміністрація.
August 28, 2008 09:24PM
Доброго дня!
якщо перша вища освіта була платною, чи є обов'язково друга вща освіта платна. Якщо ні, то якими нормативними документами, це передбачено???

Наперед вдячий Вам.
August 29, 2008 09:58AM
Доброго дня, Роман!
Умови навчання (контрактна форма навчання або бюджетна) залежать виключно від того, чи передбачена взагалі в конкретному ВНЗ бюджетна форма навчання.

З повагою адміністрація.
September 04, 2008 07:34AM
Доброго дня!

Так в даному ВНЗ передбачена бюджетна форма навчання.
September 04, 2008 10:41AM
Доброго дня, Роман!
В МАУП бюджетна форма навчання не передбачена.
September 22, 2008 11:16PM
Добрий день,
мене цікавить чи можу я отримати у Вашому ВУЗі заочно другу вищу освіту,якщо попередня освіта технічна (з дипломом спеціаліста).Є бажання навчатися за спеціальністю-менеджмент організацій.Опишіть детально термін навчання,вартість послуги,умови вступу.Я працюю,тому цікавить чи надає Ваш ВУЗ довідки-виклики на сесію?
September 24, 2008 10:35AM
Доброго дня, Еля!
У Вас є можливість навчатися на спеціальності "Менеджмент організацій" до ОКР "спеціаліст перепідготовки" (термін навчання - 1 рік 6 міс. на заочній формі, оплата становить 4000 грн./рік) або до ОКР "магістр" (термін навчання 3 роки на заочній формі, оплата становить 4500 грн./рік).
Прийом документів до 02 жовтня 2008 року.
МАУП видає довідки-виклики на сесію.

З повагою адміністрація.
October 20, 2008 10:43AM
Добрий день!
Мене цікавить чи можу я отримати у Вашому ВУЗі заочно другу вищу освіту за спеціальністю "Фінанси та статистика",якщо маю попередню освіту технічну НТУУ "КПІ" ІЕЕ (з дипломом магістра з енергоменеджменту).Опишіть детально умови вступу, термін навчання,вартість послуги.Я працюю,тому цікавить чи надає Ваш ВУЗ довідки-виклики на сесію?
October 21, 2008 12:29PM
Доброго дня, Ірина25!
У Вас є можливість начатись на факультеті "Фінанси" до отримання ОКР "магістр". Термін навчання - 3 роки, оплата становить 5460 грн./рік. Документи приймаються до 28.11.2008 року.
Довідки- виклики на сесію видаються.

З повагою адміністрація.
October 27, 2008 10:18AM
Доброго дня. В цьому році отримав диплом спеціаліста, за спеціальністю "викладач китайської,англійської мов та зарубіжної літератури".
Мене цікавить чи можу я отримати у Вашому ВУЗі заочно другу вищу освіту за спеціальністю "міжнародні відносини"? Якщо так - яка тривалість, форма навчання та вартість?
Наперед дякую
Володимир
October 28, 2008 09:41AM
Доброго дня, Volodymyr!
Ви можете здобути другу вищу освіту по спеціальності "Міжнародний маркетинг та реклама". Термін навчання 3 роки до рівня "магістр". Документи надати до 28 листопада .Оплата за 1 рік складає 4260 грн. Заняття починаються з 8 грудня. Сесія триває 2 рази на рік.1 настановча сесія 9 днів. Документи, які вам необхідно:6 фото 3х4; мед.довідка 086-У; ксерокопія паспорту; диплом з додатком.

З повагою адміністрація.
October 28, 2008 10:15AM
Доброго дня. Дякую за відповідь. Але мене цікавить, чи є можливість отримання заочно другої вищої освіти за вказаною спеціальністю у вашому ВУЗі в місті Львові.
Наперед дякую
Володимир
October 29, 2008 09:14AM
Доброго дня, Volodymyr!
З приводу навчання В Львівському інституті МАУП потрібно звертатися за тел.: (0322) 52-00-81, 52-33-83, 52-10-22.

З повагою адміністрація.
Друга вища освіта. Психологія
October 31, 2008 11:02AM
Доброго дня.
Я хочу отримати другу вищу освіту в МАУП за спеціальністю "Психологія". Цікавить питання, чи передбачені якісь тренінги для розвитку особистості психолога програмою заочного навчання?Адже наскільки я знаю, для того щоб стати психологом недостатньо отримати лише теоретичні знання.
November 03, 2008 11:14AM
Доброго дня, Infanta!
Тренінги для студентів передбачені навчальним планом тільки денної форми навчання.

З повагою адміністрація.
November 10, 2008 12:55PM
Доброго дня!
Я студентка 3 курсу НТУУ "КПІ" факультету менеджменту і маркетингу. Спеціальність - міжнародна економіка.
Хочу знати:
1. коли мені можна обирати другу вищу освіту?
2. яка форма навчання? Мене цікавить спеціальність переклад англ.
3. скільки коштує?
4. термін навчання?
Дякую
November 10, 2008 01:42PM
Доброго дня, Вікторія!
Другу вищу освіту Ви маєте можливість отримати маючи диплом ОКР "бакалавр".
МАУП проводить підготовку за напрямом "філолоія" тільки до рівня "бакалавр", другої вищої освіти за цим напрямом немає.

З повагою адміністрація.
Автор:

Ваша електронна Пошта:

Тема:

Захист від спаму:
Введіть код, який ви бачите нижче. Якщо вам важко прочитати код, спробуйте увести символи інтуїтивно. Якщо ви помилитесь, ви матимете можливість спробувати інший код.
Повідомлення: